понеділок, 15 жовтня 2018 р.

В Лисецькій ЦРЛ урочисто відкрили рентген-кабінет

12 жовтня у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька центральна районна лікарня» урочисто відкрили рентген-кабінет. Сучасне медичне обладнання вартістю 1 млн. 652 тисячі гривень, що дозволяє проводити обстеження всіх систем і органів людини, медзаклад отримав за сприяння народного депутата України Михайла Довбенка та злагодженої роботи департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Тисменицької райдержадміністрації та райради, місцевої громади та Ямницької ОТГ.


На урочисту й довгоочікувану подію до Лисецької ЦРЛ приїхав особисто Михайло Довбенко, прибули керівництво департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, зібралися адміністрація та працівники лікарні, духовенство.

Михайло Довбенко привітав присутніх та зазначив, що у 2018 році  в державі було сформовано фонд соціально-економічного та фонд регіонального розвитку, які дозволяють втілювати на місцях такі проекти. За його словами, у державному бюджеті на 2019 рік більше трьох відсотків ВВП закладено на розвиток медичної галузі. Народний обранець наголосив на тому, що тільки злагоджені дії центральної  та місцевої влади дозволять досягти бажаних результатів.

Посадовці також зустрілися з колективом медичного закладу та обговорили основні положення і виклики медичної реформи.

Рентгенодіагностичний комплекс ІМАХ 160 на 2 робочі місця в комплекті з пристроєм цифрової рентгенографії. Ця сучасна діагностична апаратура дозволяє проводити обстеження всіх систем і органів людини.

Комунальне некомерційне підприємство «Лисецька центральна районна лікарня» обслуговує населення в кількості 42 224 особи. До цього часу для проведення профілактичних оглядів пацієнтів і діагностики захворювань легеневої системи, опорно-рухового апарату, черевної порожнини (щорічно проводиться до 30 тисяч рентгенологічних обстежень) застосовувалось застаріле обладнання: рентгенологічний апарат РУМ-20 1983 року випуску, який уведений в експлуатацію у 1986 році. Тому потреба в оновленні діагностичної апаратури назріла давно.

Головний лікар Лисецької ЦРЛ Тарас Скоропад стверджує, що щороку, за результатами профілактичних оглядів і відповідних обстежень, виявляється до 25 випадків раку легень і близько 18 випадків захворювань  на туберкульоз. Завдяки новому рентгенологічному обладнанню можна буде виявляти відповідні патології на ранніх стадіях.

Функціональні можливості високоякісної рентгенівської діагностичної системи дозволять прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностику, а отже, і визначати правильну тактику лікування. Променеве навантаження на пацієнта буде в 10 разів менше, а якість обстеження значно вища. Отримати результати пацієнти зможуть після завершення обстеження на компакт-диску .

У приміщенні, де встановлений новий аналоговий рентгено-діагностичний комплекс, проведений ремонт,  згідно вимог інспекції ядерного регулювання України і санітарних правил, на який використано 124 тис. 500 грн., встановлено сучасну вентиляційну систему і елементи відеоспостереження за пацієнтами.

Джерело: http://tsm.if.gov.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

В Лисецькій ЦРЛ урочисто відкрили рентген-кабінет

12 жовтня у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька центральна районна лікарня» урочисто відкрили рентген-кабінет. Сучасне медичн...