понеділок, 5 березня 2007 р.

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

18 лютого у селищі Єзупіль Тисменицького району проведено фінал кубка району із баскетболу, присвячений пам’яті воїна-афганця Ігоря Сущинського. Турнір проводиться серед збірних молодіжних команд щороку. Його організатори – районна державна адміністрація та селищна рада Єзуполя. У фінальних та півфінальних змаганнях взяли участь команди із Старого Лисця, Побережжя, Єзуполя та Ганнусівки. Перемогу отримала команда із Старого Лисця. Диплом та кубок урочисто вручили заступник голови районної державної адміністрації Марія Возна та начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило. Друге місце посіла збірна із Єзуполя, третє та четверте – команди із Побережжя та Ганнусівки.
Чотири мешканці Тисменицького району загинули у мертвих горах Афганістану Це Ігор Сущинський із Єзуполя, Василь Костюк із Лисця, Володимир Себедин із Підлісся та Петро Майстер із Старих Кривотул. Сім’ям загиблих виділено грошову допомогу в сумі по 500 гривень, які вручено під час проведення заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 18-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Голова Тисменицької районної організації ветеранів Афганістану, депутат районної ради Дмитро Сатур звернувся до своїх бойових побратимів та усіх присутніх: «Встановлення цієї дати є свідченням визнання суспільством мужності воїнів, їхньої вірності обов’язку при виконанні завдань за межами держави. 25 грудня 1979 року о 15 годині за московським часом розпочався ввід радянських військ на територію Афганістану. З Тисменицького району у бойових діях брали участь 150 наших земляків, 4 з них загинули, 8 – повернулися інвалідами, 20 отримали поранення. Після Афганської війни стали інвалідами ще 5 чоловік». Керівництвом району вручено грамоти голови районної державної адміністрації, районної ради та грошові допомоги в сумі по 100 гривень учасникам бойових дій в Афганістані. Цього дня звучали пісні та вірші у авторському виконанні ветеранів Афганістану, а також учасників художньої самодіяльності району.

Джерело: http://tsm.if.gov.ua/content/content&content_id=13

Немає коментарів:

Дописати коментар

В Лисецькій ЦРЛ урочисто відкрили рентген-кабінет

12 жовтня у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька центральна районна лікарня» урочисто відкрили рентген-кабінет. Сучасне медичн...