понеділок, 5 березня 2007 р.

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ Тисменицької районної державної адміністрації. Розглядалися актуальні питання життєдіяльності району.
Так, про роботу управління Пенсійного фонду в районі щодо впровадження Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” доповідав заступник голови районної державної адміністрації Петро Мицик. Він зазначив, що середній розмір пенсії в районі станом на 01.10.2006 р. становить 414,57 грн., а місячна потреба на виплату пенсій зараз складає 8,7 млн. грн. В той же час прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність, збільшився лише в 1,3 рази і становить 366,00 грн. З усіх джерел фінансування до бюджету Пенсійного фонду в районі за 10 місяців п.р надійшло 120,6 млн.грн., з них: власні надходження склали 37876,4 тис.грн., або 118 відс. планових призначень.
Про стан використання бюджетних коштів на підприємствах, в установахі організаціях району доповідав начальник контрольно-ревізійного відділу Степан Мандибур.
Про соціально-побутове становище дітей-сиріт доповідала спеціаліст І категорії служби у справах неповнолітніх районної державної адміністрації Ірина Джус. Так, одним із основних завдань органів виконавчої влади щодо роботи з дітьми є забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогоднішній день на обліку у службі у справах неповнолітніх перебуває 85 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У поточному році райдержадміністрацією забезпечено такі виплати цим дітям на загальну суму 40200 грн: до початку навчального року – 11400 грн.; до Великодніх свят – 17100 грн.; випускникам ЗОШ – 11700 гривень.
По усіх питаннях колегія районної державної адміністрації прийняла відповідні рішення. Підсумки підводила голова РДА Іванна Кучер. Прес-служба Тисменицької РДА

Джерело: http://tsm.if.gov.ua/content/content&content_id=7

Немає коментарів:

Дописати коментар

В Лисецькій ЦРЛ урочисто відкрили рентген-кабінет

12 жовтня у комунальному некомерційному підприємстві «Лисецька центральна районна лікарня» урочисто відкрили рентген-кабінет. Сучасне медичн...